Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


  Search

  TERAPIA PROWADZONA
  Z UWAŻNĄ CZUŁOŚCIĄ

  Zgłębianie zagadnień psychologii, psychosomatyki i społecznych to moja pasja. Obecne czasy oderwały nasze umysły od ciała, negując sens czucia, emocji oraz intuicyjnego korzystania z dobroczynnego wpływu natury. Przestaliśmy sobie ufać. Oderwani od ciała, forsujemy je i traktujemy przedmiotowo, w wyniku czego powstają różne choroby, z którymi walczymy póżniej środkami chemicznymi. Takie działanie to prosta droga do życiowych tragedii i załamań nerwowych. W mojej terapii pomagam, zespalać ciało i duszę . Jest mi bliski rozwój osobisty oraz duchowy, praca z ciałem i oddechem w tym praca z bębnem szamańskim w celu spotkania z podświadomością. Ukończyłam studia Life Coachingu, Integracji Traum Oddechem oraz wielu praktyk związanych z poznaniem oraz zrozumieniem wpływu psychiki na ciało. Obecnie kontynuuję swój rozwój w Doradztwie Szamańskim. Wszystko po to aby uleczyć siebie a teraz mogę dzielić się tą wiedzą z Tobą podczas sesji terapeutycznych. Na pierwszej sesji ustalamy cel i metodykę pracy. Następnie spotykamy się cyklicznie, spotkanie trwa ok. 1,5 h. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

  Zapraszam, umów się

  + - Pasja w terapii

  Symbolem drogi życiowej jest muszla, którą zafascynował się już 1202 roku słynny matematyk z Włoch Fibonacci, wzór matematyczny, który stworzył nazwano jego imieniem, a  kształt niesie ponadczasową  prawdę, że nasza droga życiowa jest rozwijającą się spiralą a nie prostą jakbyśmy chcieli. Uznanie tego faktu zmniejsza napięcie związane z oczekiwaniami i planami życiowymi. Nie widać tego co jest za zakrętem więc ważne jest „tu i teraz”. Utożsamiam się z tą  filozofią zakochując się w ceramice i fenomenie życia ciągle  na nowo. Tworzenie form artystycznych i rozmowy z ludźmi stały się moją pasją.
  Doświadczenie w pracy z gliną i praca w grupie dają mi pewność, że ten materiał może być naturalną częścią  terapii  antystresowej, Pobudza wyobraźnię, ćwiczy koncentrację, uczy planowania przestrzennego, rozwija zainteresowanie twórczością.

  W poszukiwaniu siebie najpiękniejsze jest odkrycie swoich możaliwosci kreatywnych i Pasji. Te zasoby wzmacniają pewność siebie i dają ogromną satysfakcję w życiu codziennym.

  + - warsztaty terapeutyczne w grupach

  To regularne poniedziałkowe spotkania we wspierającej się grupie ceramiczno – terapeutycznej .Śmiejemy się, rozmawiamy, pijemy kawę lub dobrą herbatę i tworzymy piękne rzeczy .

  Świat zewnętrzny zostawiamy za drzwiami pracowni, strzepujemy kurz stresu, regulujemy oddech i przy dźwiękach dobrej muzyki i oczywiście gliny rozpoczynamy nowy tydzień, to Arteterapia w grupie, w swojej najlepszej formie .

  + - sesje indywidualne z Trenerem Duszy i Ciała (Lifecoaching)

  Jeżeli jesteś osobą poszukującą głębszego zrozumienia siebie, jak również tego co warunkuje twoje obecne sytuacje życiowe. Pomagam, też zespolić ciało i duszę. Moją wiedzę czerpię z własnych doświadczeń oraz szeregu szkół i kursów. Jest mi bliski rozwój osobisty i duchowy, praca z ciałem i oddechem oraz praca z bębnem szamańskim w celu spotkania z podświadomością. Skoczyłam studia Life Coachingu i Integracji traum oddechem oraz wielu praktyk związanych z poznaniem i zrozumieniem reakcji ciała. Wszystko po to aby uleczyć siebie. Teraz mogę dzielić się tą wiedzą z Tobą. Zapraszam na zajęcia.

  X