Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


  Search

  Sklep

  Duży porcelanowy pierścionek zdobiony złotem i Nericomi, różne kolory

  120.00  brutto z VAT

  Ręcznie Robiony Pierścionek Porcelanowy z Złotem Nericomi

  Odkryj piękno unikalnego ręcznego rzemiosła z tym wyjątkowym, porcelanowym pierścionkiem, który przenosi tradycyjną japońską sztukę Nericomi w nowoczesny wymiar biżuterii. Każdy pierścionek stanowi niepowtarzalne dzieło sztuki, w którym porcelana, zdobiona naturalnymi pigmentami, idealnie łączy się z przepięknym połyskiem 10% złota. Projekt autorstwa uzdolnionej Moniki Wal, który wyróżnia się na tle innych akcesoriów.

   

  5 in stock

  Quantity

  Description

  Ten ręcznie robiony pierścionek jest symbolem unikatowego stylu i nieskazitelnej elegancji. Zdobienie, inspirowane techniką Nericomi, charakteryzuje się subtelnością i harmonijnym połączeniem barw, co sprawia, że każda sztuka jest jedyna w swoim rodzaju. Odkryj niezwykłe detale widoczne w pigmentach, które zatapiają się w porcelanie, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny. Stal nierdzewna pozłacana dodaje trwałości biżuterii, a uniwersalny rozmiar gwarantuje, że pierścionek będzie pasować na każdą dłoń.

  Pierścionek posiada średnią gramaturę 3,00 g, co sprawia, że jest lekki i komfortowy w noszeniu, a wymiar oczka wynoszący 1,4 cm na 1,4 cm idealnie prezentuje się na palcu, przyciągając spojrzenia. Biżuteria doskonała na specjalne okazje, jak i na co dzień, by dodać smaku każdej stylizacji.

  Inwestując w ten pierścionek, nie tylko zyskujesz unikatowy element swojej garderoby, ale także wspierasz rzemieślniczą sztukę i lokalnych twórców. Niech ten pierścionek będzie wyrazem Twojego indywidualizmu oraz docenienia dla tradycyjnego rzemiosła przekształconego w przepiękną, współczesną formę. Zakup ten unikatowy, ręcznie robiony pierścionek już dziś i pozwól sobie na odrobinę luksusu, który wyróżni Cię z tłumu.

  X