Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


  Search

  TERAPIA HOLISTYCZNA

  Szukając poczucia samospełnienia skończyłam studia Life Coachingu i Integracji z Oddechem. Jednak dopiero Szkoła Ceramiki Artystycznej, była w stanie wprowadzić moje myśli w stan ukojenia i skupienia. Terapia Holistyczna, jest sumą mojego doświadczenia zawodowego i pasji. Tym właśnie chcę się dzielić z Tobą.

  WARSZTATY

  Zapraszam Cię do mojej wymarzonej pracowni, która powstała, m.in. dzięki poszukiwaniu sensu życia, i w której porwała mnie MAGIA GLINY! W ceramice artystycznej odnalazłam swoją życiową pasję. która daje mi codzienną radość i spełnienie. Magią gliny dzielę się podczas warsztatów i spotkań terapeutycznych dla zabieganych i zestresowanych. Odpręża, stwarza doskonały klimat do rozmów.

  CERAMIKA

  Obcowanie z gliną pomogło mi wprowadzić myśli w stan ukojenia i skupienia. Fascynacja tworzeniem nowych form, rosła. Na bazie fascynacji, powstała PORCELETTA - marka, którą sygnuję moje kolejne, unikatowe, porcelanowe formy i wzory. Świadomie obserwuję swoje emocje i stan umysłu. Eksperymentując z formami, kolorami, materiałem, przygotowuję się do spotkań terapeutycznych i warsztatów, podczas których dzielę się doświadczeniem, wiedzą a przede wszystkim pasją.

  zajrzyj do sklepu

  BIŻUTERIA / JEWERLY
  CERAMIKA UŻYTKOWA / HOME CERAMIC
  TERAPIA
  HOME DECOR
  PORCELANA / PORCELAIN
  MAGIA GLINY / WORKSHOPS
  X